AKČNÍ NABÍDKA NA TEPELNÁ ČERPADLA DAIKIN ALTHERMA-DOTACE 15 000,00 KČ.

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch / Typy jednotek

Prováděli jsme několik instalaci tepelného čerpadla vzduch/vzduch do rodinných domů, kdy tepelné čerpadlo vzduch-vzduch je jediným zdrojem vytápění. Od zákazníků máme jen pozitivní ohlasy. V komerčních objektech je pak výhoda dvojnásobná! Zajistíte pro svoje zákazníky i zaměstnance teplo v zimě - příjemné ochlazení v létě a to vše opět pouze jedním zařízením – tepelným čerpadlem vzduch-vzduch!

Tento systém chlazení/topení naleznete například v Restauraci – bowling ve Frýdku-Místku. Na střeše je umístěná jedná venkovní klimatizační jednotka o výkonu 50 kW, tato jednotka je jediným zdrojem vytápění po celou topnou sezónu a klimatizace v létě. Provozní náklady tohoto řešení jsou výrazně nižší (až o 30%) než systém dálkového vytápění. Na další příklady se můžete podívat v sekce Příklady instalace.

Naše tepelná čerpadla s výkony od 3 do 150 kW skrývají obrovské množství využití, proto nás v případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat! Jsme připraveni technicky vyřešit i Váš požadavek!

 

Nabízíme tyto typy jednotek:

Nástěnné provedení

 
Nejlevnější a nejjednodušší varianta vnitřní jednotky, výkonová řada od 2 do 8kW.
 
Je vhodná do jakéhokoliv prostoru.
 

Parapetní provedení

 
Vynikající jednotka s možnosti výfuku spodní i horní lamelou. Umístění je obdobné jako u radiátorů, výfuk teplého vzduchu dokáže izolovat chlad od oken. Díky hlučnosti pouze 22 dB, nucené cirkulaci vzduchu a vysoké účinnosti můžeme tuto jednotku vřele doporučit. Je vhodná především do bytových prostor. 

 

Kazetové provedení

 
Toto provedení je vhodné pro zabudování do stropu a najde široké uplatnění v kancelářích, provozních a obchodních jednotkách či ordinacích. 

 

Mezistropní provedení

 
Zařízení zvlášť vhodné do větších prostor, jako jsou obchodní jednotky, výrobní prostory, výstavní haly, velké kancelářské celky apod. Pomoci vzduchotechnických rozvodů napojených na tuto vnitřní jednotku dokážeme rozvést temperovaný (klimatizovaný) vzduch do jakéhokoliv požadovaného místa. Toto provedení rovněž dokáže částečně přisávat čerstvý vzduch. Vzduchové filtry jsou samozřejmou výbavou všech typů jednotek. 

 

Navštivte také klimatizace!


Fujitsu Clint

KONTAKTY

TEL.:+ 420 596 123 292
GSM:+ 420 603 411 550
E-MAIL:arktis@arktis-servis.cz
Vyplatí se levné nebo "drahé"
tepelné čerpadlo?
Odpověď naleznete
v článku
Vyplatí se levné nebo drahé tepelné čerpadlo?
 

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte první krok a vyplňte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tepelná čerpadla dokáží

 • vytápět Váš dům
 • ohřívat TUV
 • klimatizovat v létě
 • ohřívat Váš bazén
Certifikace
Tepelná čerpadla Fujitsu byla testována Strojírenským zkušebním ústavem v Brně a certifikována podle platných norem. Výkonové charakteristiky byly měřené podle normy ČSN EN 14511.

Proč byste nás měli kontaktovat?

 • Nabídneme Vám kvalitní tepelná čerpadla, která jsou šetrná k životnímu prostředí a dokáže Vám poskytnout komfort 365 dní v roce

 • Odborná konzultace a zpracování projekčních podkladů pro tepelná čerpadla

 • Montáž na klíč – dodáme, namontujeme, zařídíme vše potřebné

 • V případě zájmu Vám tepelná čerpadla předvedeme v praxi

 • Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí

 • Garance servisu minimálně po dobu 10-ti let

 • S našim tepelným čerpadlem získáte nízký tarif odběru elektřiny 22 hodin denně na celý dům

Arktis servis, s.r.o.