AKČNÍ NABÍDKA NA TEPELNÁ ČERPADLA DAIKIN ALTHERMA-DOTACE 15 000,00 KČ.

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch / Příklady instalace

Vlastníte chatu či chalupu a týden co týden přijíždíte do zimy? Změňte to, stačí tak málo! Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch má funkci pro udržení teploty +10°C a regulaci teploty v rozmezí 18 – 30°C a. Stačí tedy v době Vaší nepřítomnosti nastavit udržovací teplotu +10°C, po příjezdu tuto funkci zrušit a nastavit požadovanou teplotu. Účinek je pak okamžitý!
Pokud je v objektu k dispozici připojení k internetu, můžete využít dálkovou správu. Funguje to jednoduše, před objezdem na chatu či chalupu pošlete SMS s požadovanou teplotou a přijede do již vyhřátého. Takto můžete jednotku ovládat z kteréhokoliv místa na světě!!!
 
Zvolte si jakýkoliv typ jednotky, která bude vyhovovat atmosféře Vašeho interiéru i Vám.
 
Příklad 1.
 
V září 2014 jsme instalovali tepelné čerpadlo vzduch-vzduch do prodejny Total Sport v Ostravě Porubě. Prodejna je vytápěna dvěma jednotkami, v nástěnném a podstropním provedení o výkonech 5 a 10 kW. Toto tepelné čerpadlo je jediný zdroj vytápění.
 
 
 
Příklad 2.
 
Na naší firmě jsme řešili vytápění v přechodném období, tzn. jaro a podzim tak, abychom nemuseli vytápět celou firmu, včetně skladů, ale jen kanceláře. Rozhodli jsme se pro tepelné čerpadlo vzduch-voda značek LG a Toshiba o výkonech 4 a 4 kW.
 
 
 
Příklad 3.
 
Další instalace byla provedena pro našeho zákazníka na chalupě v Jeseníkách. Hlavním požadavkem bylo ovládání na dálku. Vybral si systém Toshiba, v provedení jedné venkovní a dvou vnitřních nástěnných jednotek. Díky ovládání pomocí Combi Control již zákazník nemusí řešit zimu, když přijede na chalupu. Jednoduše si před výjezdem pošle SMS zprávu s požadovanou teplotou a čas strávený úklidem kotle, štípání dřeva a zatápěním, může trávit se svou rodinou.

Navštivte také klimatizace!


Fujitsu Clint

KONTAKTY

TEL.:+ 420 596 123 292
GSM:+ 420 603 411 550
E-MAIL:arktis@arktis-servis.cz
Vyplatí se levné nebo "drahé"
tepelné čerpadlo?
Odpověď naleznete
v článku
Vyplatí se levné nebo drahé tepelné čerpadlo?
 

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte první krok a vyplňte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tepelná čerpadla dokáží

 • vytápět Váš dům
 • ohřívat TUV
 • klimatizovat v létě
 • ohřívat Váš bazén
Certifikace
Tepelná čerpadla Fujitsu byla testována Strojírenským zkušebním ústavem v Brně a certifikována podle platných norem. Výkonové charakteristiky byly měřené podle normy ČSN EN 14511.

Proč byste nás měli kontaktovat?

 • Nabídneme Vám kvalitní tepelná čerpadla, která jsou šetrná k životnímu prostředí a dokáže Vám poskytnout komfort 365 dní v roce

 • Odborná konzultace a zpracování projekčních podkladů pro tepelná čerpadla

 • Montáž na klíč – dodáme, namontujeme, zařídíme vše potřebné

 • V případě zájmu Vám tepelná čerpadla předvedeme v praxi

 • Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí

 • Garance servisu minimálně po dobu 10-ti let

 • S našim tepelným čerpadlem získáte nízký tarif odběru elektřiny 22 hodin denně na celý dům

Arktis servis, s.r.o.