AKČNÍ NABÍDKA NA TEPELNÁ ČERPADLA DAIKIN ALTHERMA-DOTACE 15 000,00 KČ.

Ohřev TUV

Ohřívat vodu pro denní potřebu lze několika způsoby. Základní a nejjednodušší je elektrický bojler, ohřev vody může být i součástí plynového kotle.

Z hlediska provozních nákladů je nutno vyzdvihnout ohřev TUV pomoci tepelného čerpadla, solárních kolektorů, popřípadě novinku - ohřívač vody s integrovaným tepelným čerpadlem Sunline. Tyto systému jsou v pořizovacích nákladech sice dražší, ale jejich nízká spotřeba vynaložené prostředky vrátí.

Ohřev vody tepelným čerpadlem

Ohřev vody tepelným čerpadlem je dnes běžným produktem jako volitelná doplňková výbava TČ. Skládá se ze sady pro ohřev TUV a nerezového izolovaného zásobníku o objemu 200 litrů a větší, dle potřeb zákazníka. Součástí zásobníku je elektrický ohřev, který je spouštěn při velmi nízkých teplotách.Pro současná inverterová TČ není problém vyrobit vodu o teplotě 60°C.Díky výkonu TČ a vysokému COP je ohřev TUV rychlý a ekonomický.

Ohřev vody ohřívačem Sunline s integrovaným tepelným čerpadlem

Dovolíme si tvrdit, že tento způsob ohřevu TUV je ideální, a to jak v novostavbách, tak i při rekonstrukcích dosluhujících zařízení. Pořizovací náklady jsou přijatelné i bez dotace, zařízení pracuje nezávislé na slunci a ročním období s konstantním výkonem, přičemž instalace je velice jednoduchá (pouze zásuvka 220V).

Toto zařízení je tvořeno nerezovým bojlerem, na kterém je namontováno malé TČ s příkonem 900 W. Z tohoto příkonu dokáže zařízení vyrobit 3,8 kW topného výkonu, který je převeden přes nerezový výměník do vody. Zařízení lze umístit do technické místnosti, sklepa či garáže. Celoroční výkonové číslo COP 4 !!!Více se dozvíte zde, zakoupit ohřívač Sunline pak můžete prostřednictvím našeho E-shopu. 

Navštivte také klimatizace!


Fujitsu Clint

KONTAKTY

TEL.:+ 420 596 123 292
GSM:+ 420 603 411 550
E-MAIL:arktis@arktis-servis.cz
Vyplatí se levné nebo "drahé"
tepelné čerpadlo?
Odpověď naleznete
v článku
Vyplatí se levné nebo drahé tepelné čerpadlo?
 

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte první krok a vyplňte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tepelná čerpadla dokáží

 • vytápět Váš dům
 • ohřívat TUV
 • klimatizovat v létě
 • ohřívat Váš bazén
Certifikace
Tepelná čerpadla Fujitsu byla testována Strojírenským zkušebním ústavem v Brně a certifikována podle platných norem. Výkonové charakteristiky byly měřené podle normy ČSN EN 14511.

Proč byste nás měli kontaktovat?

 • Nabídneme Vám kvalitní tepelná čerpadla, která jsou šetrná k životnímu prostředí a dokáže Vám poskytnout komfort 365 dní v roce

 • Odborná konzultace a zpracování projekčních podkladů pro tepelná čerpadla

 • Montáž na klíč – dodáme, namontujeme, zařídíme vše potřebné

 • V případě zájmu Vám tepelná čerpadla předvedeme v praxi

 • Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí

 • Garance servisu minimálně po dobu 10-ti let

 • S našim tepelným čerpadlem získáte nízký tarif odběru elektřiny 22 hodin denně na celý dům

Arktis servis, s.r.o.